Test alert message!
Pijnstiller bij koorts, griep en pijn
IBUPROFEN 200 mg, omhulde tabletten
IBUPROFEN 400 mg, omhulde tabletten
Samenstelling
Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten en Ibuprofen 400 mg, omhulde tabletten bevatten per omhulde tablet 200 mg respectievelijk 400 mg ibuprofen.
Lijst van hulpstoffen
Maïszetmeel, voorverstijfseld zetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).
Werking
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.
Te gebruiken bij
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Indien de klachten langer dan 14 dagen aanhouden, dient u alsnog een arts te raadplegen. Vertel de arts ook welke zelfzorggeneesmiddelen u gebruikt hebt en hoe lang.
Niet gebruiken bij
- Overgevoeligheid voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de omhulde tabletten.
- Astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of het bekend zijn met overgevoeligheid voor de - groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAIDs.
- Een actief of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen, zwerende ontstekingen van de dikke darm.
- Ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie.
- Spontane verhoogde neiging tot bloedingen of het gebruik van bloedverdunners (anticoagulantia).
- Andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding.
- Ernstig hartfalen.
Lees voor gebruik de bijsluiter
Werkzame stof(fen)
Maïszetmeel, voorverstijfseld zetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).
Contra indicaties
Overgevoeligheid voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de omhulde tabletten. Astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of het bekend zijn met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAIDs. Een actief of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen, zwerende ontstekingen van de dikke darm. Ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie. Spontane verhoogde neiging tot bloedingen of het gebruik van bloedverdunners (anticoagulantia). Andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding. Ernstig hartfalen.

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder